AKTUALNOŚCI

KOMUNIKAT


Informujemy, iż w dniu 18 stycznia 2021 r. zostanie wznowiona działalność Dziennego Domu Pomocy w Wiśniowej Górze, ul. 1-go Maja 5/7 oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej w Koluszkach, ul. Pomorska 5 z zachowaniem odpowiedniego reżimu sanitarnego.

 więcej


KOMUNIKAT

Powiat Łódzki Wschodni informuje, iż przystąpił do realizacji kolejnej edycji „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w roku 2021.

Procedury i kierunki obowiązujące realizatorów programu w roku 2021 oraz druki wniosków i wystąpień dostępne są na stronie internetowej www.pfron.org.pl. Termin przyjmowania przez w Powiat Łódzki Wschodni wniosków i wystąpień w obszarach B, C, D, F i G trwa od 01 grudnia 2020 r. do 15 lutego 2021 r., natomiast wniosków w obszarze A oraz E trwa w trybie ciągłym.

Kompletne wnioski i wystąpienia można składać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łodzi, Al. J. Piłsudskiego 133d, II p. pok. 214 lub w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łodzi, ul. Sienkiewicza 3, p.VI.

 więcej


ZADANIA I ZASADY NA ROK 2021Zasady realizacji zadań finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Powiecie Łódzkim Wschodnim w roku 2021.

 więcej


NOWY ROK!

Zdrowia, szczęścia, pomyślności, mało zmartwień, dużo radości. Niech ten Nowy Rok będzie pełen miłości. Życzymy Wam tego z całej serdeczności devil

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!

 więcej


ZARZĄDZENIE

ZARZĄDZENIE NR 122/2020
STAROSTY ŁÓDZKIEGO WSCHODNIEGO
z dnia 29 grudnia 2020 r.

w sprawie czasowego zawieszenia działalności Dziennego Domu Pomocy w Wiśniowej Górze
i Warsztatu Terapii Zajęciowej w Koluszkach.

[POBIERZ]

 więcej